FREE SECURITY, http://www.freesecurity.cz, Pečujeme o Vaše bezpečí
Videodispečink | Fyzická ostraha | Kamerové systémy | Zabezpečovací systémy | O nás | Reference | Kontakty
Zabezpečovací systémy
Provádíme montáže a servis zabezpečovacích systémů, které střeží Váš majetek, firmu, fotovoltanickou elektrárnu, rodinný dům či chatu. Tyto systémy Vás mohou informovat o narušení pachatelem popřípadě přivolat pomoc zásahové jednotky.

Pohybové čidla zabezpečí hlídaný prostor proti vniknutí, detektor tříštění oznámí rozbití skleněné plochy, magnetický kontakt ohlídá nežádoucí otevření oken či dveří, infrazávory nebo mikrovlny Vám obeženou pozemek neviditelnými paprsky, které hlídají vniknutí na pozemek, klávesnice Vám umožní systém zapínat/vypínat popřípadě zobrazovat historii, trezorové čidla zajistí, že se s Vaším trezorem nic nestane, požární čidla zamezí vznik požáru, plynové čidla zjistí únik plynu z kotle nebo trouby, detektor zaplavení zareaguje při vniknutí vody do daného místa, siréna vyruší pachatele z činnosti a upozorní okolí, tísňovým hlásičem si zavoláte pomoc při přepadení/požáru/zdravotním problému, čtečka otisků prstů Vám otevře dveře, přenosové zařízení přenese informaci o vniknutí/požáru/ůniku plynu, změnu teploty či jinou informaci na příslušné místo (operátor, Vámi zvolená osoba, PCO-pult centrální ochrany).
GSM technologie umí na dálku ovládat bránu Vašeho domu, osvětlení, klimatizaci, předehřát saunu před příjezdem na chatu,spínat motory či další periferie. Mobilním telefonem si tak můžete prozvoněním otevřít vrata Vašeho domu, zapnout zavlažování, nebo dálkově ovládat Váš alarm.

Systémy dále umí vyplnit napadený objekt kouřem nebo slzným plynem a znemožní tak pachateli dál páchat trestnou činnost. Klasické pohybové čidlo v kombinaci s kamerou Vám při spuštěném alarmu udělá snímky místnosti v níž došlo k poplachu a zašle Vám je do počítače nebo mobilního telefonu.
Můžete zvolit bezdrátový systém pro případ, kdy nemáte možnost instalovat vnitřní rozvody, nebo standartní drátový systém. Pokud uvažujete o stavbě domu, nebo o rekonstrukci, poradíme Vám jak si připravit kabeláž způsobem, aby jste mohli kdykoliv pak v budoucnu bezpečnostní systém bez jakýchkoliv zvýšených nákladů či zásahu do budovy namontovat.

Každá zakázka je nejprve posouzena osobní návštěvou, poté je vyhotoven projektový návrh, který je s klientem konzultován a námi směrován k tomu, aby klient dostal to, co nejlépe splní jeho očekávání a požadavky. Výsledkem dalších konzultací vyhotovíme konečné řešení systému, které jsme schopni odborně namontovat, zrevidovat ale i servisovat na základě vyhotovené servisní smlouvy.
Copyright © 2014 FREESECURITY, Všechna práva vyhrazena