FREE SECURITY, http://www.freesecurity.cz, Pečujeme o Vaše bezpečí
Videodispečink | Fyzická ostraha | Kamerové systémy | Zabezpečovací systémy | O nás | Reference | Kontakty
O nás
Naše společnost poskytuje kvalitní služby na trhu již od roku 2001 a za tuto dobu má řadu profesionálně zvládnutých zakázek s léty prověřenými servisními službami. Klienti se kterými uzavřeme smlouvu se pro nás stávají závazkem, jehož smyslem je oboustranně výhodný a inspirující vztah, který přetrvává.

Máme sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu u České pojištovny, pod č.: 40630580-19 na výši plnění 5.000 000,- Kč.

Specializujeme se na kamerové, zabezpečovací, komunikační a přenosové systémy. Stále častěji je v dnešní době poptávána kombinace jednotlivých systémů kvůli zvýšené účinnosti zabezpečení. Jejich vzájemná provázanost nám dokáže přinést novou efektivnější dimenzi zabezpečení Vašeho majetku.

Na montáž bezpečnostních systémů mají naší pracovníci potřebné certifikáty. A pravidelné školení a účast na seminářích zaručují přehled o nejnovějších technologiích, které Vám pak jsme schopni odborně nainstalovat, vysvětlil funkci a zaučit obsluhu. Naší společností je především kladen důraz na precizní provedení zakázky.

Zabezpečovací systémy zabezpečí rodinný dům, firmu chatu stejně dobře jako jachtu.
Sofistikované systémy nové generace umí rozlišit pohyb pachatele, jeho směr či míru násilí použité při překonání překážek. Tyto systémy jsou již standartně vybaveny vysokou odolností proti „falešným“ poplachům. (poplachům způsobeným rušivým vlivům) Stejně kvalitně jde zabezpečit kancelář či venkovní plocha se skladem materiálu, parkovištěm, archívem, úložištěm dat apod.

Při kombinaci s GSM přenosovým systémem jste během vteřiny informováni o poplachu, nebo systém informuje zásahovou jednotku.

Výčet těchto technologických možností nemá smysl více jmenovat. Dnes již tyto sofistikované bezpečnostní celky umí téměř cokoliv a je jen na Vás co budete preferovat či jaké budete mít požadavky. Pak je už jen na umu montážní firmy, aby Vám dokázala přinést to, co budete potřebovat.
A pro nás je toto výzvou, jak posunout onu pomyslnou hranici standartu v této branži, ale hlavně splnit Vaše očekávání.
A na to se můžete spolehnout.

Bc. Petr Volný, majitel společnosti.


Zde pracují dobří andělé. Kliknutím přejdete na stránky projektu http://www.dobryandel.cz
Podporujeme projekt DOBRÝ ANDĚL.cz zabývající se léčbou onkologických onemocnění.
Copyright © 2014 FREESECURITY, Všechna práva vyhrazena